Ekonomi

L’Oréal Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğüne Murat Yüksel Atandı

Türkiye’nin lider Tekno-Güzellik şirketi L’Oréal Türkiye’de üst düzey atama yapıldı. Murat Yüksel, 1 Mayıs 2023 tarihi itibarıyla Ülke İnsan Kaynakları Müdürü olarak şirkete katılacaktır.

Kariyerine lider bir cam şişe üreticisinin İnsan Kaynakları departmanında başlayan Yüksel, daha sonra bankacılığa geçiş yapmış ve son olarak e-ticaret pazaryeri platformu için farklı durum ve coğrafyalarda faaliyet göstermiştir. 8 Great Place To Work (GPTW) ve 5 Diversity ödülü kazandığı şirketin dönüşümünde değerli bir rol oynadı ve aynı zamanda EMEA ülkeleri için çalışan deneyimi işlevini denetledi.

Stratejik yaklaşım ve operasyonel deneyimin istikrarlı bir karışımına ve güçlü bir çalışan ilişkisine sahip olan Murat Yüksel, 20 yıllık kariyeri boyunca karmaşık yapılarda görevler üstlenmiş, değişim yönetimi inisiyatiflerine liderlik etmiş ve yetenek gelişimine dayalı bölgesel projeleri yönetmiştir.

Uluslararası Koçluk Federasyonu’ndan (ICF) Profesyonel Sertifikalı Koç (PCC) unvanına ve Organizasyon ve İlişki Sistemleri Koçluğu (ORSC) sertifikasına sahip olan Yüksel, Teknolojide Kadın Derneği üyesi ve Mesleki ve Kurumsal Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmektedir. İstihdam Komitesi.

Yüksel’in uluslararası ve çeşitlendirilmiş insan kaynakları deneyimi ve insanlığa olan tutkusu, L’Oréal Türkiye’nin insan odaklı yeni nesil Tekno-Güzellik şirketi olma hedefine büyük katkı sağlayacaktır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu